Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletki
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Cipla
Znany również jako: Fincar
Dawkowanie: 5mg
Recepta wymagana: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Proscar

Proscar to lekarstwo produkowane przez tą samą firmę farmaceutyczną co Propecia. Jedyna różnica między Propecia a Proscar to wielkość dawki. Propecia to 1mg dawka finasterydu, podczas gdy Proscar to 5mg. Podobnie jak Propecia, Proscar jest lekiem przepisywanym najczęściej na leczenie lub przeciwdziałanie łysieniu, może być jednak z powodzeniem stosowana w leczeniu innych przypadłości, takich jak łagodny przerost gruczołu krokowego (BPH - benign prostatic hyperplasia).

W jaki sposób działa Proscar?
Proscar zawiera składnik aktywny finasteryd, który pomaga zapobiegać przemianom testosteronu w dihudrotestosteron (DHT) w organizmie, co efektywnie stymuluje porost włosów i redukuje efekty łysienia.

To samo działanie Proscaru wpływa na jego przydatność w leczeniu łagnodnego przerostu prostaty u mężczyzn z powiększoną prostatą, jako że badania udowodniły, że dihydrotestosteron wpływa na rozwój tej przypadłości.

Czym różni się Generyk Proscar od markowego leku Proscar?
Generyk Proscar w zasadzie niewiele różni się od markowego Proscar, jako że oba leki zawierają finasteryd i mają takie samo działanie. Jedyna różnica w tym przypadku to cena.

Jak zażywać Generyk Proscar?
Proscar powinien być zażywany tylko i wyłącznie w sposób określony przez Twojego lekarza. Sprawdź instrukcje na nalepce by uzyskać informacje o prawidłowym dawkowaniu. Do zażywania Proscar zaleca się pić duże ilości wody, przy czym każda dawka może zostać zażyta na czczo lub do posiłku. Bardzo ważna przy stosowaniu Proscar jest regularność dawkowania, tak aby uzyskać z lekarstwa jak najlepsze rezultaty..

Co zrobić jeśli zapomnę zażyć dawkę Generyku Proscar?
Jeśli zapomniałeś zażyć dawkę Proscar możesz po prostu ją wziąć zaraz po tym jak sobie o tym przypomnisz, jeśli jednak nastąpi to na krótko przed czasem zażycia kolejnej dawki po prostu odpuść tą jedną i weź kolejną. Nigdy nie podwajaj dawki by zrównoważyć tą o której zapomniałeś.

Jakie są efekty uboczne stosowania Generyku Proscar?
Chociaż nie każdy pacjent stosujący Proscar doświadcza jego efektów ubocznych, możliweże będziesz chciał wiedzieć coś więcej o najczęściej zgłaszanych, żeby wiedzieć, kiedy należałoby skontaktować się z lekarzem. Efekty, których można doświadczyć stosując kurację Proscarem lub finasterydami to ból w jądrach, odbiegające od normy wytryski, osłabienie, zawroty głowy, katar, zmniejszony popęd seksualny, problem z osiągnięciem orgazmu, nadwrażliwość lub opuchlizna klatki piersiowej oraz wysypka na skórze. Najczęściej efekty te są tymczasowe i szybko mijają, jednak jeśli staną się uciążliwe lub poczujesz poważniejsze efekty to natychmiast skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Kto nie powinien brać Generyku Proscar?
Proscar lub finasteryd nie powinny być zażywane przez dzieci poniżej 18 roku życia. Proscar nie powinien być również zażywany, ani nawet dotykany przez kobiety, zwłaszcza kobiety ciężarne, jako że wystawienie ich na działanie lekarstwa może spowodować nieprawidłowości w rozwoju płodu.

Kup online generyk Proscar i przestań łysieć, nie wymagana jest żadna recepta i zapewniamy darmową i dyskretną przesyłkę do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Proscar
5mg
30
€1.99
€59.70
 Kup Teraz
Proscar
5mg
60
€1.66
€99.60
 Kup Teraz

Proscar

5mg
90
€1.49
€134.10
 Kup Teraz
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Privacy | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.