Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatowy
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Cipla
Znana również jako: Finpecia
Dawkowanie: 1mg
Recepta wymagana: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Propecia

Propecia używana jest głównie w leczeniu łysienia androgenetycznego, znanego bardziej pod nazwą łysienia plackowatego mężczyzn.

W jaki sposób działa Generyk Propecia?
Propecia zawiera składnik aktywny finasteryd, działający poprzez obniżenie DHT (dihydrotestosteronu) u mężczyzn blokując lub zahamowując działanie enzymu 5 alfa reduktazy. Reguluje to cykl wzrostu włosów i odwraca proces wypadania włosów.

Czym różni się Generyk Propecia od markowego leku Propecia?
Właściwie to prawie niczym, oprócz ceny. Zarówno generyczna, jak i markowa wersja Propecia są tworzone z tych samych składników, co przekłada się na identyczne rezultaty.

Czy Propecia została wytestowana klinicznie?
Propecia lub finasteryd została poddana różnym testom przy okazji różnych badań w okresie roku. Badania te obejmowały grupę mężczyzn z różnym stopniem łysienia obserwowanym na różnych częściach głowy. Dermatolodzy ocenili, że u około 90% z nich pojawiła się widoczna poprawa.

Po jakim czasie od rozpoczęcia kuracji Generykiem Propecia mogę spodziewać się rezultatów?
Rezultaty pojawiają się zwykle w czasie około trzech miesięcy, jednak okres ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od innych czynników.

Jaka jest zalecana dawka Generyku Propecia?
Normalna zalecana dzienna dawka Propecia lub finasterydu to jedna 1mg tabletka. Przypominamy, że zanim zauważysz wpływ lekarstwa na porost lub wypadanie włosów mogą minąć trzy miesiące. Dla uzyskania jak najlepszych wyników zalecane jest stosowanie Propecia przez przynajmniej 12 miesięcy. Jeśli zaprzestaniesz kuracji Propecia przed upływem 12 miesięcy może dojść do tego, że po prostu utracisz wszystkie włosy uzyskane dzięki kuracji.

Jakie mogą być efekty uboczne stosowania Propecia?
Podobnie jak inne środki medyczne i lekarstwa, Propecia lub finasteryd może, ale nie musi, wywoływać efekty uboczne. Nie ma jednak powodów do paniki jeśli zauważysz u siebie efekty uboczne, jako że zwykle są one tymczasowo i znikają po pewnym czasie. Niektóre ze znanych efektów ubocznych to zmniejszony popęd seksualny, problemy z osiąganiem erekcji i zmniejszenie ilości wydzielanego nasienia. Jeśli doświadczysz jakichkolwiek efektów ubocznych najlepiej skonsultować się ze swoim lekarzem, żeby stwierdzić czy powinieneś kontynuować kurację Propecia czy ją przerwać.

Dla kogo nie jest przeznaczony Generyk Propecia?
Propecia jest lekiem przewidzianym dla mężczyzn. Kobiety nie powinny używać leku, a nawet starać się unikać z nim kontaktu, w szczególności jeśli są w ciąży lub karmią piersią, jako że lekarstwo może wywołać bolesne efekty uboczne dla rozwijającego się płodu lub dziecka karmionego piersią.

Czy istnieją powody dla których nie powinienem stosować Propecia?
Propecia to lekarstwo na łysienie plackowate wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety, zwłaszcza ciężarne, nie powinny nawet dotykać tabletek Propecia, tym bardziej jeśli są połamane lub skruszone. Nie powinno się stosować Propecia u osób mających alergię na finasteryd lub którykolwiek ze składników Propecia.

Kup online Generyk Propecia – lekarstwo na wypadanie włosów. Recepta nie jest wymagana i zapewniamy darmową, dyskretną przesyłkę do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Propecia
1mg
30
€1.25
€37.50
Kup Teraz
Propecia
1mg
90
€0.89
€80.10
Kup Teraz
Propecia
1mg
180
€0.74
€133.20
Kup Teraz
Propecia
1mg
360
€0.55
€198.00
Kup Teraz
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Partnerzy | O nas | Jak zamawiać | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjetna
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.