Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany Produkt
GenerykViagra
50mg x 30 tabletki
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

Producenci

W 247Doc zawsze upewniamy się, że firmy z którymi współpracujemy są firmami o nieposzlakowanej reputacji, przestrzegających najsurowszych regulaminów i znajdujących się pod ścisłą kontrolą władz branży medycznej. Ma to na celu zapewnienie, że sprzedajemy naszym klientom tylko sprawdzone i bezpieczne lekarstwa o najwyższej jakości. Poniżej zamieszczamy garść informacji o przedsiębiorstwach farmaceutycznych, które zaopatrują nas w medykamenty. Żeby samemu się upewnić zawsze możesz sprawdzić lekarstwa na stronie danego producenta.

     
     
 

Ponad 40 lat doświadczenia w ratowaniu życia i nadziei zapewnia Ranbaxy miejsce w pierwszej dziesiątce producentów lekarstw generycznych na świecie. Ranbaxy wierzy, że dostęp do środków medycznych o najwyższej jakości jest naszym prawem, a nie przywilejem. Ranbaxy stara się zapewnić dostęp do środków medycznych światowej klasy w przystępnych cenach dla wszystkich na świecie. Misją Ranbaxy jest praca dla zdrowszego i szczęśliwszego świata.

Sprawdź stronę internetową Ranbaxywww.ranbaxy.com

     
 

Trzy dekady doświadczenia w przemyśle medycznym i wiele pomysłów zrealizowanych w imię pomocy chorowitej ludzkości – Intas pharmaceuticals to siła, z która globalny rynek farmaceutyczny musi się liczyć. Intas ma swoje przedstawicielstwa w 42 krajach na całym świecie i posiada w pełni zintegrowaną biofarmaceutyczną placówkę badawczą, oraz biofarmaceutyczną placówkę produkcyjną posiadającą certyfikat EU-GMP.

Odwiedź stronę internetową Intas Pharmaceuticals www.intaspharma.com

     
 

Założona w 1984 Dr. Reddy’s Laboratories (NYSE: RDY) to rozwijające się przedsiębiorstwo farmaceutyczne o obrotach ponad 1 miliarda dolarów. W tym całkowicie zintegrowanym przedsiębiorstwie farmaceutycznym głównym założeniem jest dostarczanie innowacyjnych lekarstw w rozsądnych cenach. Ich produkty są rozprowadzane na całym świecie. Dr. Reddy’s Laboratories posiada 16 obiektów produkcyjnych o światowych standardach, które są w stanie wyprodukować 9 miliardów tabletek lub kapsułek rocznie.

Odwiedź stronę internetową Dr. Reddy's Laboratories www.drreddys.com

     
 

Aurochem Laboratories to światowy lider w produkcji, dostarczaniu i eksporcie wyrobów farmaceutycznych produkowanych po długich badaniach nad ich stworzeniem i rozwojem. Firma specjalizuje się w produkcji różnych typów lekarstw przepisywanych w leczeniu różnych rodzajów schorzeń. Aurochem posiada dwie placówki produkcyjne, które w dodatku posiadają pozwolenie GMP wydane przez prestiżową organizację WHO (Światowa Organizacja Zdrowia).

Odwiedź stronę Aurochem www.aurochemlaboratories.com

     
 

W Cipla najnowsza dostępna w farmakologii technologia pozwala przeistoczyć siedemdziesiąt lat doświadczenia w jedną kapsułkę, która leczy, jedną kroplę, która broni i jeden podmuch, który chroni. Cipla sprawdza najmniejsze cząsteczki każdego leku, aby wpoić bezpieczeństwo i pewność leczenia do każdej dawki leku. Miarą sukcesu w Cipla jest tylko jedna krzywa, mająca kształt uśmiechu tych, którzy odzyskali zdrowie.

Odwiedź stronę Cipla www.cipla.com

     
 

Ajanta Pharmato w pełni zintegrowana firma farmaceutyczna zajmująca się rozwojem, produkcją i komercjalizacją produktów farmaceutycznych, troszcząca się o pacjentów od 1973 roku. W Ajanta Pharma zatrudnionych jest ponad 2500 osób na całym świecie, a produkty firmy sprzedawane są w 25 krajach. Ajanta posiada 5 wyposażonych w najnowocześniejsze technologie placówek produkcyjnych, z których na rynek trafiają wysokiej jakości produkty farmaceutyczne.

Odwiedź stronę internetową Ajanta Pharma www.ajantapharma.com

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.