Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć Palenie
Polecany Produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na Magazynie
Producent: Sunrise
Znany również jako: Rimonabant
Dawkowanie: 20mg
Wymagana Recepta: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania Dla generyku Acomplia

Acomplia ma potwierdzone działanie powstrzymujące pragnienie jedzenia, wystarczające by pomóc ludziom w zrzuceniu wagi, może również wspomagać kontrolowanie innych niezdrowych pragnień. Acomplia zawiera aktywny składnik Rimonabant. Jest to selektywny antagonista receptora kanabinoidowego CB1.

Jak działa Acomplia?
Działanie Acomplia polega na blokowaniu receptorów substancji zwanej kanabinoid 1, stymulującej głód i inne pragnienia w mózgu. Zażywanie Acomplia automatycznie powoduje mniejsze spożycie pokarmu, ponieważ nie odczuwasz głodu. W rezultacie zjesz mniej, dzięki czemu wspomożesz również obniżanie poziomu cholesterolu.

Jak zażywać Acomplia?
Generyk Acomplia dostępny jest w jednej dawce: 20mg. Acomplia może być zażywana raz dziennie, na czczo lub przy posiłku. Generalnie Acomplia nie powinna być zażywana dłużej niż rok. Upewnij się, że dokładnie przestrzegasz zaleceń swojego lekarza.

Czy Acomplia wywołuje jakieś efekty uboczne?
Tak jak i każde inne lekarstwo, rimonabant może czasem wywoływać efekty uboczne, których intensywność ciężko jest przewidzieć. Możesz odczuć takie efekty uboczne jak zaburzenia systemu nerwowego, nerwowość, niepokój, bezsenność, zaburzenia układu trawiennego, wymioty, depresja i mdłości. Jeśli któraś z tych dolegliwości stanie się bardziej intensywna lub zacznie wpływać na twoje życie codzienne, najlepiej będzie poinformować o nich twojego lekarza, żeby sprawdził, czy potrzebne są jakieś zmiany w dawkowaniu.

Kup generyk Acomplia (Rimonabant) online do leczenia otyłości,recepta nie jest wymagana i zapewniamy daarmową i dyskretną dostawę do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Acomplia
20mg
30
€1.85
€55.50
Kup Teraz
Acomplia
20mg
90
€1.69
€152.10
Kup Teraz
Acomplia
20mg
180
€1.35
€243.00
Kup Teraz
Acomplia
20mg
360
€1.05
€378.00
Kup Teraz
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.