Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Sunrise
Znany również jako: Wellbutrin
Dawkowanie: 150mg
Recepta wymagana: No
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Zyban

Generyk Zyban (Bupropion) to środek wspomagający rzucanie palenia. Jego skuteczne działanie zostało potwierdzone medycznie. Używany jest do zmniejszenia zjawiska określanego jako głód nikotynowy i łagodzenia objawów syndromu odstawienia. Skuteczność siedniotygodniowej kuracji wyniosła 73%, więc pozwala ona na łatwiejsze rzucenie palenia.

Jak działa Zyban?
Generyk Zyban (Bupropion) działa na dwa związki chemiczne występujące w mózgu – norepinefrynę i dopaminę, wywierając wpływ na poziom tych związków. FDA (Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków) zezwoliła na stosowanie Bupropionu jako leku na depresję , jednak po tym jak okazało się, że działa on również na palaczy, wydała drugie zezwolenie na stosowanie go przy kuracji dla rzucających palenie.

Jak skuteczny jest Zyban?
Badania kliniczne dowiodły, że Zyban zmniejsza głód nikotynowy oraz łagodzi objawi występujące po odstawieniu papierosów. Zauważono znacznie niższe występowanie takich syndromów odstawienia jak: drażliwość, frustracja i gniew, uczucie niepokoju, problemy z koncentracją, niecierpliwość i nastroje depresyjne. Szanse na rzucenie palenia są mocno uzależnione od Twojej chęci rzucenia palenia.

Jak zażywać Generyk Zyban
Dawka zalecana to jedna tabletka co rano przez pierwsze trzy dni. Czwartego dnia zacznij od jednej tabletki z rana i weż kolejną tego samego wieczora. Dawki powinny być zażywane w odstępie przynajmniej 8 godzin.

Jak długo powinienem zażywać Generyk Zyban?
Większości pacjentów zaleca się kontynuowanie kuracji Zybanem przez przynajmniej 7 do 12 tygodni, co daje większą szansę na uzyskanie długoterminowego efektu. W zależności od tempa, w jakim pacjent rzuca palenie istnieje możliwość, że kuracja będzie musiała zostać wydłużona. Ważne jest, by stosować Zyban przez przynajmniej 7 do 12 tygodni, lecz w przypadkach bardzo silnego uzależnienia możliwe jest wydłużenie terapii do 6 miesięcy.

Efekty uboczne
Wszystkie lekarstwa mogą powodować skutki uboczne, jednak wielu ludzi nie odczuwa ich w ogóle, lub odczuwa w bardzo małym stopniu. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, jeśli któryś z tych POWSZECHNYCH efektów ubocznych wystąpi u Ciebie: wzburzenie, uczucie niepokoju, zaparcia, zawroty głowy, senność, suchość w ustach, bóle głowy, zwiększona potliwość, utrata apetytu, nudności, nerwowość, nadpobudliwośćm zmiany w smaku, problemy z zasypianiem, wymioty, zmiany wagi..

Kup online generyk Zyban (Bupropion) bez recepty i z darmową, dyskretną dostawą do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Zyban
150mg
30
€1.85
€55.50
 Kup Teraz
Zyban
150mg
90
€1.54
€138.60
 Kup Teraz
Zyban
150mg
180
€1.29
€232.20
 Kup Teraz
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Bezpieczeństwo | Prywatność | Polityka zwrotów | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.