Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielegnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletki
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Intas Pharma
Znany również jako: VYFAT
Dawkowanie: 120mg
Recepta wymagana: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Czym jest Generyk Xenical?

Xenical to lekarstwo stosowane i przepisywane głównie na odchudzanie. Jego aktywny składnik to orlistat, działający na spory odsetek tłuszczu spożywanego przez osobę, zapobiegając jego trawieniu i wchłanianiu przez organizm. Xenical blokuje około jedną trzecią tłuszczu który spożywasz, dzięki czemu zmniejsza ilość spożywanych kalorii bez ograniczania ilości spożywanego jedzenia.

Czym różni się Generyk Xenical od innych leków odchudzających, które znajdują się na rynku?
Większość spośród innych leków na odchudzanie, które obecnie są dostępne na rynku, działa hamująco na uczucie łaknienia, co oznacza, iż wpływają one na określone enzymy w ciele, tak by sygnały o sytości były wysyłane do mózgu. Te inne leki pomagają utrzymać uczucie sytości, dzięki czemu spozywasz mniej jedzenia i kalorii. W przeciwieństwie do nich Xenical nie ogranicza Twojego apetytu. Nie wchodzi do Twojego krwiobiegu ani nie wpływa na Twoj mózg. Działa po prostu przez blokowanie trawienia i wchłaniania się tłuszczu, znacząco ograniczając ilości przymowanego przez Twój organizm tłuszczu.

Czy Generyk Xenical jest uzależniający?
Xenical nie ma działania uzależniającego, nie kontroluje żadnych enzymów ani substancji w mózgu.

Jak zażywać Generyk Xenical?
Typowa dawka Xenical, lub orlistat, to 120mg. Weź jedną kapsułke do każdego z trzech dań głównych spożywanych w ciągu dnia. Możesz zażyć go zaraz przed, w trakcie lub zaraz po posiłku. Pamiętaj, że Xenical zadziała tylko jeśli w Twoim posiłku znajduje się tłuszcz. Jeśli nie uda Ci się zjeść obiadu, lub Twój posiłek nie zawiera tłuszczu, możesz pominąć zażycie Xenical do tego konkretnego posiłku.

Czy Generyk Xenical wywołuje jakieś efekty uboczne?
Możliwe efekty uboczne występujące przy zażywaniu Xenical zwykle są powiązane z jego działaniem blokującym wchłanianie i trawienie tłuszczu. Mogą to być gazy, tłusty lub oleisty stolec i zwiększona częstotliwość ruchów w jelitach. Zwykle są one tymczasowe i zanikają samoczynnie, jeśli jednak masz wątpliwości co do efektów ubocznych lekarstwa, które mogą u Ciebie wystąpić, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Czym różnią się Xenical generyczny od markowego?
Oprócz ceny nie ma między nimi żadnej różnicy. Zarówno generyczny jak i markowy Xenical zrobione są z tego samego aktywnego składnika, czyli orlistat, dzięki czemu oba rodzaje oferują takie same działanie.

Kup online generyk Xenical, lek stosowany w kuracjach odchudzających. Recepta nie jest wymagana i oferujemy darmową i dyskretną przesyłkę do Polski!

 

 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Xenical
120mg
84
€1.79
€149.99
 Kup Teraz
Xenical
120mg
168
€1.48
€248.50
 Kup Teraz
Xenical
120mg
252
€1.19
€299.88
 Kup Teraz
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 
 
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.