Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Cipla
Znany również jako: Obestat
Dawkowanie: 10mg/15mg
Recepta wymagana: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Reductil

Reductil to lekarstwo na odchudzanie, działające poprzez zmniejszanie łaknienia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów przy zażywaniu Reductil sugerowane jest stosowanie niskokalorycznej diety, oraz regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych.

Jak Generyk Reductil może pomóc przy odchudzaniu?
Reductil został sklasyfikowany jako inhibitor wychwytu zwrotnego neuroprzekaźników. Pomaga utrzymać poziom naturalnych związków chemicznych występujących w mózgu – serotoniny i neropinefryny. Głównym składnikiem Reductil jest sibutramina, substancja zapobiegająca ponownemu wchłanianiu zarówno serotoniny jak i norepinefryny w komórkach, dzięki czemu do mózgu dochodzą sygnały o sytości, co z kolei wpływa na mniejsze łaknienie pokarmu, a w rezultacie na zmniejszenie ilości spożywanych kalorii i zmniejszenie wagi.

Czy wpływ Generyku Reductil na odchudzanie został udowodniony?
Generyk Reductil został uznany za lek efektywny i dobrze znoszony przez organizm w wielu przeprowadzonych testach klinicznych.

Jaka jest różnica pomiędzy Generykiem Reductil a markowym lekiem Reductil?
Poza ceną nie ma żadnych różnic. Zarówno odmiana generyczna, jak i markowa zawierają ten sam aktywny składnik, sibutraminę, przezco efekty osiągane przez ich stosowanie są identyczne.

Czy Generyk Reductil mi pomoże?
Jeśli daleko Ci do idealnej wagi, masz BMI (Indeks Masy Ciała) na poziomie 27 lub wyżej, masz wysokie ciśnienie lub cukrzycę typu 2, to Reductil może pomóc w odchudzaniu.

Jaka jest zalecana dawka Generyku Reductil?
Reductil (sibutramina) dostępny jest w dwóch różnych dawkach – 10mg i 15mg. To, która z nich będzie dla Ciebie odpowiednia, zależy od Twojego lekarza, który oceni, jak dużo potrzebujesz schudnąć i w jakim czasie. Reductil może być brany raz dziennie, na czczo lub do posiłku. Zwykle Reductil nie powinien być brany dłużej niż rok. Pamiętaj by postępować dokładnie według wskazań swojego lekarza.

Czy Generyk Reductil powoduje jakieś skutki uboczne?
Reductil (sibutramina) może wywoływać następujące skutki uboczne: suchość w ustach, bezsenność, biegunka, wymioty, zamroczenie i nudności. Skutki te mogą, ale nie muszą wystąpić u Ciebie. Jeśli jednak ich doświadczysz nie ma jeszcze powodu do zmartwień, jako że zwykle są one tymczasowe i mijają samoczynne.

Kto nie powinien stosować Generyku Reductil?
Pomimo iż Reductil uznawany jest raczej za bezpieczny lek, ważnym jest byś poinformował swojego lekarza o wszelkich swoich przypadłościach medycznych, w tym zwłaszcza: przebyte zaburzenia odżywiania, takie jak bulimia czy anoreksja w przeszłości; choroby lub zaburzenia psychiatryczne lub psychologiczne; zespół Tourette’a; przebyte choroby serca, zawał lub udar; nadczynność tarczycy; jaskra; łagodny przerost prostaty; poważne zaburzenia wydolności nerek; poważne zaburzenia wydolności wątroby lub niekontrolowane nadciśnienie tętnicze. Reductil nie jest również wskazany dla dzieci poniżej lat 18, kobiet karmiących lub w ciąży i osób powyżej 65 roku życia.

Kup online generyk Reductil – lek na odchudzanie bez recepty,z darmową i dyskretną przesyłką do Polski!

 

 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena(Euro)
Kup Teraz
Reductil
10mg
30
€2.89
€86.70
Kup Teraz
Reductil
10mg
90
€2.43
€218.50
Kup Teraz
Reductil
10mg
180
€1.90
€342.20
Kup Teraz
Reductil
10mg
360
€1.38
€496.40
Kup Teraz
 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Reductil
15mg
30
€2.89
€86.70
Kup Teraz
Reductil
15mg
90
€2.43
€218.50
Kup Teraz
Reductil
15mg
180
€1.90
€342.20
Kup Teraz
Reductil
15mg
360
€1.38
€496.40
Kup Teraz
 

 

 

 

 

 
 
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Privacy | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.