Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na Magazynie
Producent: Cipla
Znany również jako: Antiflu
Dawkowanie: 75mg
Recepta wymagana: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Tamiflu

Tamiflu to prawdopodobnie najbardziej popularny lek przeciwwirusowy zaakceptowany i stosowany w ponad 80 krajach na całym świecie. Generyk Tamiflu, produkowany przez Cipla, jest stosowany w leczeniu grypy u dzieci i dorosłych. Tamiflu może być stosowany do leczenia grypy typu A i typu B. Może również łagodzić objawy grypy, takie jak ból głowy, osłabienie, gorączka, kaszel i suchość w gardle już od pierwszego dnia zażywania leku. Może również zapewnić ochronę osobom mającym kontakt z chorym.

Jak działa Generyk Tamiflu?
Głównym składnikiem aktywnym Tamiflu jest oseltamivir, mający działanie wiążące na substancję określaną jako neuraminidaza, która znajduje się na powierzchni cząsteczek wirusa, przez co zapobiega jego przemieszczaniu się. Dzięki temu nowe cząsteczki wirusa nie będą wydostawać się poza komórki, które zdążył on już zarazić, zapobiegając rozprzestrzenianiu się i infekowaniu przez wirusa grypy zdrowych komórek w organizmie. W wielkim skrórcie Tamiflu mocno łagodzi objawy i rozwój infekcji poprzez ograniczenie jej działania do małego obszaru, na którym mechanizmy obronne ogranizmu łatwiej sobie z nią poradzą.

Jak Tamiflu może pomóc na moje dolegliwości?
Zażywanie Tamiflu, lub oseltamiviru, może skrócić czas infekcji wirusowej i odczuwania dolegliwości z nią związanych aż do półtora lub całego dnia. Ryzyko wystąpień poważniejszych powikłań po grypie, takich jak zapalenie płuc, które mogą wymagać nawet zastosowania antybiotyków, zostaje poważnie ograniczone.

Czym różni się Generyk Tamiflu od markowego Tamiflu?
Generyk Tamiflu nie różni się od markowego Tamiflu praktycznie niczym prócz ceny. Genryk Tamiflu jest dużo tańszy od swojego markowego odpowiednika, lecz podobnie jak on zawiera ten sam aktywny składnik, dzięki czemu jego stosowanie daje te same rezultaty.

Jak zażywać Generyk Tamiflu?
Zwykłą dawką dla dorosłych przy leczeniu grypy jest jedna tabletka 75mg dwa razy dziennie, stosowana do pięciu dni. Z kolei przy zażywaniu profilaktycznym dawka wynosi jedną tabletkę 75mg raz dziennie przez co najmniej 10 dni.

U dzieci typową dawką Tamiflu przy leczeniu grypy jest tabletka 30 do 75mg dwa razy dziennie, przez pięć dni. Przy profilaktycznym stosowaniu leku zaleca się jedną tabletkę 30mg raz dziennie przez dziesięć dni. Dawkowanie lekarstwa dla noworodków musi zostać skonsultowane z pediatrą, a jego wielkość określona przez niego.

Jakie mogą wystąpić efekty uboczne stosowania Generyku Tamiflu?
Generalnie Tamiflu nie powoduje żadnych poważnych efektów ubocznych. Lżejsze działanie uboczne, zgłaszane przez pacjentów to wymioty, nudności, biegunka, bóle brzucha, zawroty głowy, bezsenność i ból głowy. Występują one jednak tymczasowo i powinny minąć same w krótkim czasie. Jeśli jednak doświadczasz długotrwałych lub bardziej dokuczliwych efektów to jak najszybciej skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania lub ważne informacje o których powinienem wiedzieć przed zażywaniem Generyku Tamiflu?
Przed rozpoczęciem leczenia grypy Tamiflu, lub oseltamivirem, powiedz swojemu lekarzowi o wszelkich chorobach, problemach medycznych i dolegliwościach, na które cierpisz, w szczególności jeśli zdiagnozowano u Ciebie chorobę nerek, problemy sercowe, inną infekcję wirusową prócz grypy typu A lub B, problemy z płucami lub chorobę wątroby. Jeśli dolega Ci coś z powyżej wymienionych to możliwe jest, że Twoja dawka musi zostać dostosowana, a Twój lekarz będzie chciał bliżej kontrolować przebieg choroby.

Kup online generyk Tamiflu, leku stosowanego przy leczeniu i profilaktyce grypy. Recepta nie jest wymagana i zapewniamy darmową i dyskretną dostawę do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Tamiflu
75mg
10
€6.99
€69.90
Kup Teraz
Tamiflu
75mg
20
€6.49
€129.80
Kup Teraz
Tamiflu
75mg
30
€5.99
€179.70
Kup Teraz
Tamiflu
75mg
40
€5.49
€219.60
Kup Teraz
 

 

 

 

 

 

 

 

  
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.