Logowanie
247Doc Polska
Impotencja
Odchudzanie
Wypadanie włosów
Grypa
Pielęgnacja skóry
Rzuć palenie
Polecany Produkt
Generyk Viagra
50mg x 30 tabletek
Cena: €53.40

Więcej informacji...
Program Rabatów
    

         

 

 

Dostępność: Na magazynie
Producent: Cipla
Znany również jako: Duprost
Dawkowanie: 0.5mg
Wymagana recepta: Nie
Czas dostawy: 7-14 dni

Wskazania dla Generyku Avodart

Avodart to lekarstwo przepisywane głównie mężczyznom cierpiącym na nadmierne wypadanie włosów lub BPH (łagodny przerost gruczołu krokowego).

Jak działa Generyk Avodart ?
Avodart zawiera aktywny składnik – dutasteryd, będący drugą generacją inhibitora enzymu 5-alfa reduktazy. Dutasteryd jest w stanie opóźnić zarówno 1 jak i 2 typ enzymu, który odpowiada za konwersję testosteronu w dihydrotestosteron (DHT).DHT zostało uznane za czynnik wywołujący symptomy zarówno BPH i łysienia; także poprzez redukcję jego poziomu Avodart jest efektywny w leczeniu objawów BPH oraz łysienia. W porównaniu do podobnego lekarstwa – Propecia, działającego również zapobiegawczo na przemianę testosteronu w dihydrotestosteron – Avodart redukuje produkcję DHT o ponad 93%, podczas gdy Propecia o zaledwie 66%.

Jaka jest zwyczajna dawka Generyku Avodart?
Avidart lub durasteryd jest dostępny w kapsułkach po 0.5mg. Zwyczajna dawka Avodartu to jedna kapsułka dziennie brana mniej więcej o tej samej porze.

Czym różni się Generyk Avodart od markowego Avodart?
Oprócz ceny nie ma właściwie żadnej różnicy pomiędzy generykiem Avodart a markowym Avodart. Oba leki zawierają ten sam składnik, dutasteryd, który zapewnia pożądane efekty w kuracji.

Jakie mogą być efekty uboczne powiązane ze stosowaniem Avodart ?
Avodart, podobnie jak i inne środki i lekarstwa, może być źródłem efektów ubocznych. Niektóre dość powszechne efekty uboczne używania Avodart lub dutasterydu to impotencja lub zaburzenia erekcji, zmniejszone libido i problemy z wytryskiem. Zwykle są to efekty przejściowe, jednakże jeśli będą one trwać przez dłuższy okres czasu lub objawy się nasilą, sugerujemy zasięgnąć porady lekarza.

Kto nie powinien przyjmować Generyku Avodart?
Jeśli masz alergię na dutasteryd nie możesz stosować Avodart. Nie zapomnij powiedzieć swojemu lekarzowi o wszystkich innych lekarstwach i suplementach które przyjmujesz, by upewnić się, że żaden z nich nie wejdzie w reakcję z Avodart. Dzieci i kobiety nie powinny używać ani przyjmować Avodart. Odnosi się to przede wszystkim do kobiet w ciąży, jako że lek może wpłynąć na przebieg ciąży i spowodować uszkodzenie płodu.

Powiedz swojemu lekarzowi o wszystkich dolegliwościach medycznych jakich doświadczasz, zwłaszcza jeśli masz problemu z wątrobą, nerkami, prostatą lub pęcherzem. Jeśli trapi Cię któraś z powyższych dolegliwości, Twój lekarz może zalecić niższą dawkę Avodart lub przepisać inny lek.

Kup online generyk Avodart, środek stosowany przy leczeniu łysienia. Recepta nie jest wymagana i zapewniamy darmową i dyskretną przesyłkę do Polski!

 
 
Lek
Dawkowanie
Ilość
Za tabletkę
Cena (Euro)
Kup Teraz
Avodart
0.5mg
30
€2.19
€65.70
Kup Teraz
Avodart
0.5mg
90
€1.65
€148.50
Kup Teraz
Avodart
0.5mg
180
€1.29
€232.20
Kup Teraz
Avodart
0.5mg
360
€0.99
€384.92
Kup Teraz
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Partnerzy | O nas | Jak zamówić | Dostawa | Prywatność | FAQ | Regulamin | Odpowiedzialność pacjenta
Prawa autorskie © 2010. 247Doc. Wszelkie prawa zastrzeżone.